Profil

Společnost FD SYSTEM spol. s r.o. byla založena v roce 1992 se záměrem poskytovat klientům specializované služby v oblasti informačních technologií. Název společnosti je tvořen zkratkou sousloví Fractal Development System. Fraktály jsou na první pohled nejsložitější geometrické objekty, které současná matematika zkoumá, mají však často překvapivě jednoduchou matematickou strukturu. Stejně tak se snažíme tvořit náš software - realizovat i ty nejsložitější úlohy na základě jednoduchých a srozumitelných postupů, s vysokou mírou opětovné použitelnosti a přenositelnosti.

Nabízíme vývoj aplikací pro desktop, tvorbu prezentací a aplikací pro internet, podniková řešení pro intranet, realizaci multimediálních projektů a zajištění on-line reklamních kampaní. Našim klientům poskytujeme poradenské služby, administrativní zajištění podpůrných procesů (správa domén a webhostingu) a zákaznickou podporu.

Naše služby

Naše portfolio tvoří dlouhá řada úspěšně realizovaných projektů a spokojených klientů, od malých firem až po nadnárodní společnosti. Jsme schopni nabídnout celou škálu řešení vašich potřeb, realizovat projekty formou outsourcingu či plnit úlohu systémového integrátora při realizaci rozsáhlejších zakázek.

Úspěch našeho klienta je zároveň i naším úspěchem. Proto věnujeme každé zakázce maximální pozornost a garantujeme vysokou kvalitu odvedené práce. Naším zájmem je dlouhodobá spolupráce se všemi partnery, ať již na straně dodavatelů či odběratelů.

FD SYSTEM spol. s r.o. - Váš profesionální partner v oblasti informačních technologií